Yükleniyor...

Saglık Bölümü Kuralları

'Genel Sağlık Konuları' forumunda ArafTedua tarafından 2 Kas 2017 tarihinde açılan konu

 1. ArafTedua

  ArafTedua Ekip Lideri E-Forum Yönetim Ekibi

  • Ekip Lideri
  • WebMaster
  • Eforum.E-Klavye.Net Ailesi
  Katılım:
  30 Eki 2017
  Mesaj:
  879
  Alınan Beğeniler:
  46
  Ödül Puanları:
  28
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  Hatay
  Saglık Bölümü KuraIIarı
  1
  )E-Klavye sitesi içinde bulunan sağlık bölümünde hiçbir zaman online teşhis ve tedavi uygulanmamıştır ve uygulanmayacaktır.Bu kesinlikle yasaktır.
  2)Bölüm Sağlıklı yaşam hakkında bilimselliği kanıtlanmış makaleler Yayınlamadıgınız Takdirde Konunuz Kilitlenecek Ve Karantina Bölümüne Taşınacaktır.
  3)Sabit konularda bulunan ansiklopedik bilgiler aynı şekilde bilimselliği kanıtlanmış Olmak Zorundadır.
  4)Bölümde tedavi yöntemi önermek yasaktır.
  5)Unutmayın ki modern tıpta teşhis ancak hasta ve hekimin yüz yüze gelmesi,konuşması,fiziki muayenenin ve gerekli tahlil, tetkiklerin yapılmasıyla konulabilir.Tıpta en zor şey teşhis koymaktır.Hatta bütün bunlar yetmeyebilir ve konsiltasyon gerekebilir.Kısacası bu şartlar altında dünyanın hiçbir yerinde online teşhis konulması mümkün değildir.Bu nedenle E-Klavye sağlık bölümü içinde teşhis koymak forumda adı kayıtlı herkes için yasaktır.Bu güne kadar E-Klavye sitesi içinde kimseye teşhis konulmamış,tedavi önerilmemiştir.Bunun sebebi yukarıda yazan nedenlere dayanmaktadır.
  6)Bölüm içinde reelde tedavi olduğunuz hekimleri karalayıcı, küçük düşürücü yazılar yazmak, isim vermek yasaktır.
  7)Alternatif tıp yöntemleri üzerine yayınlanan ve modern tıbbın kabul etmediği konular,makaleler ve bilgiler silinecektir.
  8)Bilimselliği kanıtlanmamış ve kaynak belirtmeden sağdan soldan bulup yayınladığınız sağlık makaleleri yanlış eğitim aracı olduğu için silinecektir.
  9)Duyguadasi sağlık bölümüne hiç bir zaman kendinize teşhis ve tedavi yöntemi bulmak amacıyla girip soru sormayın.Çünkü yukarıda yazılan nedenlerden dolayı bu tip cevaplar alamayacaksınız.Soru ve sorunlarınız bölümünde bile sadece şu uzmanlık alanındaki hekime gidin şeklinde cevaplar verilecektir.Bölüme giriş amacınız sağlık ansiklopedisini karıştırmak,sağlıklı yaşam hakkında ipuçları elde etmek zihniyetine dayanmalıdır.
  10)Saglık bölümüne konu açacak, yorum yazacak her kullanıcı paylaşılan kuralları ve buradaki E-Klavye Forum KuraIIarını'nı kabul etmiş sayılır.
  11)Bölüm kuralları gerek görüldüğünde yeniden düzenlenebilir , gerek görülürse güncellenir.

  Saglık Bölümü Yetkilileri
  -Eklenecektir.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
Yükleniyor...

Konuyu Okuyan Üyeler (Üyeler: 1, Ziyaretçi: 0)

 1. babutsa

Bu Sayfayı Paylaş